Restaurace Gloria v termínu od 1.8.-30.10.2017 uzavřena.
20.07.2017

Restaurace Gloria v termínu od 1.8.-30.10.2017 uzavřena.

Vážení přátelé a budoucí hosté,
přinášíme vám částečné informace o našich plánech v restauraci Gloria v Chrastavě na náměstí 1. máje.

Restaurace projde rozsáhlou rekonstrukcí interiéru a kuchyně. Z tohoto důvodu budeme muset na pár měsíců zavřít, přesný termín otevření zatím nemůžeme říct, ale počítáme, že by se to mělo povést do konce listopadu.

Teď něco krátce k našemu konceptu.
Restauraci Gloria otevřeme ve spolupráci s pivovarem Lobkowicz, který dodá profesionální výčepní a chladící zařízení. Můžete se těšit na malé regionální pivovary, které spolupracují s pivovarem Lobkowicz. Už teď vám můžeme slíbit třeba: Matouše z Černé hory (světlý ležák speciálně chmelený), Max X. z Vysokého Chlumce (opravdová desítka vařená na stupňovitost 10,7%) a samozřejmě Lobkowicz Premium ležák a pro řidiče Lobkowicz Premium nealko. Můžete si vybrat i způsob načepovaní -Hladinka-Nadvakrát-Šnyt-Mlíko. Čepujeme do mokrého nachlazeného skla.

Přes obědy zachováme českou klasiku, kterou budeme obohacovat o saláty a lehčí jídla. Večer si dopřejeme něco k tomu pivečku od naší paštiky, Talián z Řeznictví od Krejcarů, vepřová žebra, až po dobré steaky a speciality podniku.

Ten kdo zná naší restauraci Šnyt Sokolská v Liberci tak ví, že si zakládáme na profesionalitě, čerstvosti a domácí kuchyni. Věříme, že našim hostům máme co nabídnout.

Moc se na vás těšíme a určitě vás budeme průběžně informovat.

Vojtěch Marek

©   2014  Penzion Gloria, Designed and developed by 5Q Ochrana osobních údajů Kontakty