Apartmány/Apartments/Wohnungen

CZ Apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyní s ledničkou, rychlovarnou konvicí, varnou deskou, skříní, gaučem, jídelním stolem, TV a Wifi.  Samozřejmostí je vlastní koupelna s fénem a toaletou. Apartmány jsou komfortní a nové.
K dispozici je naše soukromé parkoviště, dětské hřiště, úschovna kol a lyží. Pro hosty máme zdarma gril a zastřešené posezení.. Součástí pensionu je restaurace s terasou. Snídaně jsou podávány v restauraci.

EN The apartments are equipped with a kitchen with refrigerator, electric kettle, hob, wardrobe, couch, dining table, TV and Wifi. Of course there is a private bathroom with hairdryer and toilet. The apartments are comfortable and new.
There is our private car park, children's playground, bicycle and ski storage. For guests we have a free grill and a covered seating area. The pension has a restaurant with a terrace. Breakfast is served in the restaurant.
DEU Die Apartments sind mit einer Küche mit Kühlschrank, Wasserkocher, Herd, Kleiderschrank, Couch, Esstisch, TV und WLAN ausgestattet. Natürlich gibt es ein eigenes Badezimmer mit Haartrockner und Toilette. Die Wohnungen sind komfortabel und neu. Es gibt einen privaten Parkplatz, Kinderspielplatz, Fahrrad- und Skiaufbewahrung.
Für Gäste haben wir einen kostenlosen Grillplatz und einen überdachten Sitzbereich.Die Pension verfügt über ein Restaurant mit Terrasse. Das Frühstück wird im Restaurant serviert.
CENÍK/PREISELISTE/PRICE LIST
1 osoba/1 Person/1 person/osoba- 1.500,- (60 €)
2 osoby/2 Personen/2 persons/2 osób - 2.200,- (88 €)
3 osoby/3 Personen/3 persons/3 osób - 2.800,- (112 €)
4 osoby/4 Personen/4 persons/4 osób - 3.200,- (128 €)
V ceně je parkovné, snídaně a wifi připojení
Der Preis beinhaltet Parkplatz, Frühstück und Wi-Fi
The price includes parking, breakfast and wifi
W cenę wliczone jest parking, śniadanie oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu

V sekci AKTUALITY sledujte pobytové balíčky!


REZERVOVAT
©   2014  Penzion Gloria, Designed and developed by 5Q Ochrana osobních údajů Kontakty
Pension Gloria v Chrastavě hodnocení