PENSION

CZ Pokoje jsou vybaveny ledničkou, rychlovarnou konvicí, TV a Wifi.  Samozřejmostí je vlastní koupelna s fénem a toaletou. Každý pokoj má jednolůžkové postele a palandy. Pokoje mají společnou kuchyň, která je plně vybavená.  
K dispozici je naše soukromé parkoviště, dětské hřiště, úschovna kol a lyží. Pro hosty máme zdarma gril a zastřešené posezení..Součástí pensionu je restaurace s terasou. Snídaně jsou podávány v restauraci.

DEU Die Zimmer sind mit einem Kühlschrank, einem Wasserkocher, einem TV und WLAN ausgestattet. Natürlich gibt es ein eigenes Badezimmer mit Haartrockner und Toilette. Jedes Zimmer verfügt über Einzelbetten und Etagenbetten.
Die Zimmer verfügen über eine voll ausgestattete Gemeinschaftsküche. Es gibt einen privaten Parkplatz, Kinderspielplatz, Fahrrad- und Skiaufbewahrung. Für Gäste haben wir einen kostenlosen Grillplatz und einen überdachten Sitzbereich.Die Pension verfügt über ein Restaurant mit Terrasse. Das Frühstück wird im Restaurant serviert.
EN Rooms are equipped with a refrigerator, electric kettle, TV and Wifi. Of course there is a private bathroom with hairdryer and toilet. Each room has single beds and bunk beds. The rooms have a shared kitchen that is fully equipped.
There is our private car park, children's playground, bicycle and ski storage. For guests we have a free grill and a covered seating area. The pension has a restaurant with a terrace. Breakfast is served in the restaurant.
CENÍK/PREISELISTE/PRICE LIST
Jednolůžkový pokoj/ Einzelzimmer/ single room - 820,-Kč (33,-€ )
Dvoulůžkový pokoj/ Doppelzimmer/ double room - 1.550,- Kč (62,-€ )
Třílůžkový pokoj/ Dreibettzimmer/ three-beded room - 2.250,- Kč (90,-€ )
Čtyřlůžkový pokoj/ Vierbettzimmer/ four-beded room - 2.800,- Kč (112,-€ )
Pětilůžkový pokoj/ Fünfbettzimmer/ five-beded room - 3.400,- Kč (136,-€ )
Šestilůžkový pokoj/ Sechsbettzimmer/ six-bed room - 3.960,- Kč (158,-€ )
Doplatek za psa - 300 Kč/1 noc pouze na zákl. předchozí domluvě
Přistýlka 400 Kč/1 noc
Pro více informací nás kontaktujte.
V sekci AKTUALITY sledujte pobytové balíčky!
REZERVOVAT

Virtuální prohlídka čtyřlůžkového pokoje

Virtuelle Tour Vierbettzimmer

Virtual tour quadruple room

Wycieczka wirtualna Pokój Czteroosobowy

©   2014  Penzion Gloria, Designed and developed by 5Q Ochrana osobních údajů Kontakty
Pension Gloria v Chrastavě hodnocení